Dveře

Instalujeme dveře otočné, shrnovací, posuvné do stavebního pouzdra i po zdi. Interierové i domovní. Instalujeme obložkové zárubně jak do stavebního otvoru tak i jako obklad stávající kovové zárubně. Při obkladu kovové zárubně zůstává stávájící rozměr dveří. Průchod se však zúží o cca 3 cm.

sapeli logo

www.sapeli.cz

Sapeli dveře vystaveny na prodejně.

hoermann logo

www.hormann.cz

Hörmann dveře vystaveny na prodejně.

DEXTÜRA logo

www.dextura.cz

DEXTÜRA dveře vystaveny na prodejně.

DEXTÜRA dveře doporučujeme pokud se Vám líbí bílý lak. DEXTÜRA exceluje povrchovou úrpavou EPC Superlak která je oproti RAL odolnější vůči oděrům a lépe se udržuje (jde vyčistit i lihový fix). Granace na stálost laku je 10 let takže se nemusíte bát že po 5ti letech bude odstín připomínat spíše slonovou kost. Na výběr jsou 2 odstíny bílé.

vvsklo logo

www.vvsklo.cz

Celoskleněné dveře VVSKLO Stylus ® běžné otočné, posuvné i kyvné (lítačky). Dveře lze osadit do jakékoliv zárubně nebo i do čistého stavebního otvoru bez obložky. Skla čiré, mléčné, tónované s barevným odstínem, reliéfní s ornamentem, stříkané lakem.

Obklady schoďišť a stěn

Obkládáme schoďiště jak laminátem, tak dřevem z masivu. Ke schodištím dodáváme zábradlí JAP Obkládáme stěny masivním dřevem, laminátem, palubkami.

© 2011 KB Interiéry | prodejna Vysoká 107 Rakovník | tel. 722 936 869 | info@kbinteriery.cz | www.kbinteriery.cz | Najdete nás na Facebooku